English | Ελληνικά

 

 

 

Επιτυχόντες


 


2017_

 

Ελένη Νταβέλη ελεύθερο 16,9_γραμμικό 17,0_Εσωτερική Αρχιτεκτονική, Διακόσμηση και Σχεδιασμός Αντικειμένων (ΤΕΙ Αθήνας)_

Μουστάκας Ευάγγελος ελεύθερο 15_γραμμικό 18,4_Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πάτρα_

Ειρήνη Λουκιανού ελεύθερο 13,6_γραμμικό 15,5_(με 3 μήνες μάθημα!)_Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά)_

Κωνσταντίνος Σαρδέλης ελεύθερο 11,8_γραμμικό 12,8_Συντήρηση Αρχαιοτήτων & Έργων Τέχνης (ΤΕΙ Αθήνας)_

Μαρινέλα Σκούρτη ελεύθερο 14,0_γραμμικό 10,8_(με 3 μήνες μάθημα!)_Εσωτερική Αρχιτεκτονική, Διακόσμηση και Σχεδιασμός Αντικειμένων (ΤΕΙ Σερρών)_

 


2016_

 

 

Έλενα Πίττα (κατατακτήριες)_Εσωτερική Αρχιτεκτονική, Διακόσμηση και Σχεδιασμός Αντικειμένων (ΤΕΙ Αθήνας)_

Τάνια Φουστάνα (4η από ταλέντα) Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών Θεσ/νίκης_

Ειρήνη Σπανουδάκη Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών Αθήνας_

Κατερίνα Γιαννοπούλου Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών Αθήνας_

Ελληρώη Κατραούζου Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών Αθήνας και Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών Θεσ/νίκης_

Άκης Γεωργαντάς Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών Αθήνας_

Γεωργία-Ήβη Παππά 12η_Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών Αθήνας και Τμήμα Εικαστικών και Εφαρμοσμένων Τεχνών Φλώρινα_

Βαγγέλης Κοντός ελεύθερο 18,3_γραμμικό 17,9_Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Bόλο_(4oς)

Παράσχος Αντωνόπουλος ελεύθερο 17_γραμμικό 17,8_Τμήμα Γραφιστικής (ΤΕΙ Αθήνας)_

Ανίτα Πισλή ελεύθερο 17_γραμμικό 17,2_Τμήμα Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων(1η)_

Άλκηστις Κωστούρου ελεύθερο 15,7_γραμμικό 18_Αρχιτεκτόνων Μηχανικών ΑΠΘ_

Γιώργος Παπαγγελής ελεύθερο 13,8_γραμμικό 16,3_Εσωτερική Αρχιτεκτονική, Διακόσμηση και Σχεδιασμός Αντικειμένων (ΤΕΙ Αθήνας)_

 

 

2015_



Πέννυ Ρωμαίου ελεύθερο 17,3_γραμμικό 17,7_Συντήρηση Αρχαιοτήτων & Έργων Τέχνης (ΤΕΙ Αθήνας)_

Γιολάντα Ρώτα ελεύθερο 16_γραμμικό 18_Εσωτερική Αρχιτεκτονική, Διακόσμηση και Σχεδιασμός Αντικειμένων (ΤΕΙ Αθήνας)_

Νεφέλη Τσέλου ελεύθερο 18,5_γραμμικό 15,2_Τμήμα Γραφιστικής (ΤΕΙ Αθήνας)_

Θάνια Ζερβά ελεύθερο 16,3_γραμμικό 17,2_Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πάτρα_

Αλίνα Καλομενοπούλου ελεύθερο 15,1_γραμμικό  17,9_Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά)_

Μάριος Ζακομτσιάν ελεύθερο 15,8_γραμμικό  16,8_Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά)_

Κατερίνα Βουκελάτου ελεύθερο 15,2_γραμμικό  16,5_Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά)_

Δέσποινα Καραμπίτσου ελεύθερο 13,9_γραμμικό  12,4_Τμήμα Γραφιστικής (ΤΕΙ Αθήνας) (7η)_

Κώστας Μανδηλαράς ελεύθερο 12,7_γραμμικό  12,9_Τμήμα Γραφιστικής, Κατεύθυνση Τεχνολογίας Γραφικών Τεχνών (ΤΕΙ Αθήνας)_

Σλαβένα Γκανόζοβα The Royal Danish Academy of Fine Arts Schools of Architecture, Design and Conservation_

Έλυ Λεοντή School of the Art Institute of Chicago (SAIC) με υποτροφία!!_

Εριφύλη Αγγελοπούλου 6η_Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών Αθήνας_

Άρτεμις Χατζηαθανασιάδου - Δεδέ Τμήμα Εικαστικών και Εφαρμοσμένων Τεχνών Φλώρινα_

Άγγελος Δαμόπουλος Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών Θεσ/νίκης_

 


2014_



Κατερίνα Κορρέ ελεύθερο 19,4_γραμμικό 18,0_Εσωτερική Αρχιτεκτονική, Διακόσμηση και Σχεδιασμός Αντικειμένων ΤΕΙ Αθήνας (9η)_

Κατερίνα Παπαδοπούλου ελεύθερο 18,1_γραμμικό 17,8_Αρχιτεκτόνων Μηχανικών ΕΜΠ Αθήνα (6η)_

Ζωή Μαστιχιάδη ελεύθερο 15,5_γραμμικό 17,2_Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Bόλο_

Βασιλική Ηλιοπούλου ελεύθερο 16,5_γραμμικό 16,6_Αρχιτεκτόνων Μηχανικών ΕΜΠ Αθήνα_

Δήμητρα Γκάνα ελεύθερο 17,5_γραμμικό  15,6_Εσωτερική Αρχιτεκτονική, Διακόσμηση και Σχεδιασμός Αντικειμένων (ΤΕΙ Αθήνας)_

Μαρία Νίκλα University of Brighton (England)_


Όλοι οι μαθητές πέρασαν στην Σχολή της πρώτης τους επιλογής!



2013_



Τζασμίν Λεπρούν University of Salford_School of Arts & Media_Manchester_

Χάρις Κατσούλα Facultat de Belles Arts_Universitat de Barcelona _ (Μεταπτυχιακό)_

Παναγιώτα Χάλαρη βαθμός 7,17_Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών Αθήνας_

Σοφία Κοσμίδου βαθμός 7,56_Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών Αθήνας_

Πέννυ Ρωμαίου ελεύθερο 14,7_γραμμικό 16,9_Τμήμα Γραφιστικής ΤΕΙ Αθήνας _

Δήμητρα Γιοβά ελεύθερο 14,8_γραμμικό 15,9_Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας (Βόλος)_

Άννα Φαράντου ελεύθερο 12,3_γραμμικό 16,6_Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά)_


 

2012_



Στέφανος Κυριτσόπουλος 10ος _ με βαθμό 7.53_ Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών Αθήνας & Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών Θεσ/νίκης_

Aδελίνα Τσαγκάρη Erba Valence Ecole Ses Beaux-Arts _

Χαρά Στυλιανή Δρανδάκη Chelsea College of Art and Design _ (Μεταπτυχιακό)_

Δήμητρα Τριανταφύλλου ελεύθερο 14,3_γραμμικό 18,7 (1η) Συντήρηση Αρχαιοτήτων & Έργων Τέχνης ΤΕΙ Αθήνας _

Αθανασία Ηλιοπούλου ελεύθερο 13_γραμμικό 14_Ανακαίνιση & Αποκατάστασης Κτιρίων ΤΕΙ Πάτρας_

Σοφία Ευαγγελίδου ελεύθερο 13,3_γραμμικό 17,4_Συντήρηση Αρχαιοτήτων & Έργων Τέχνης ΤΕΙ Αθήνας _



2011_



Κωσταντίνος Παπάζης ελεύθερο 15,5_γραμμικό 18,5 Τμήμα Γραφιστικής _

Αγγελική Καμπουρέλη ελεύθερο 13,3_γραμμικό 17,4 (με 3 μήνες μάθημα!) Τμήμα Μηχανικών Σχεδίασης Προιόντων και Συστημάτων_






•   facebook

Επισκεφτείτε  την σελίδα μας στο facebook και γράψτε τα σχόλια σας

 

 

 

 

Περισσότερα >
•   ΕΚΘΕΣΗ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΑΣΚΤ (ΑΘΗΝΑΣ) 2016

Η τελευταία έκθεση επιτυχόντων της Α.Σ.Κ.Τ. (Αθήνας) στο You Tube

 

Περισσότερα >
•   Arch Daily

Για όσους ενδιαφέρονται για αρχιτεκτονικά θέματα

 

 

 

Περισσότερα >
•   ΕΜΣΤ

Εθνικό Μουσείο Σύγχρονης Τέχνης

 

 

 

Περισσότερα >
Copyright © 2010-2017 www.bartzokas.gr, All Rights Reserved.